فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا

کانادا به دلایلی از جمله راحتی در اخذ اقامت ، همزیستی قومیت‌ها و فرهنگ‌های گوناگون و اقتصاد پایدار و … از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. مسافرانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند و تمایل دارند که بار مازاد بر بار مسافری که ممکن است شامل اسباب اثاثیه منزل ، لوازم شخصی و … بشود را با خود به کشور کانادا ببرند مقرون به صرفه ترین راه برای این دسته عزیزان { فریت بار مسافری } می‌باشد که باید پس از ارزیابی و بررسی شرکت های این حوزه و انتخاب یکی از این شرکتها به فریت بار خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که انتقال اسباب اثاثیه و لوازم شخصی ( دست دو ) مسافران به کانادا معاف از هزینه های گمرکی است و مسافران و مهاجران از این بابت خیالشان آسوده باشد.

فریت بار  (Freight-e-Bar) انتقال بار هوایی مسافری شما را به هر نقطه مورد نظر شما در کانادا از جمله تورنتو ، مونترال ، ونکوور ، کبک ، ادمونتون ، هالیفاکس ، همیلتن و اوتاوا انجام خواهد داد و تا زمان دریافت بار در مقصد در کنار شما خواهد بود.

ممنوعیت های خاص فریت بار مسافری به کانادا عبارتند از:

  1. بذرهایی با قابلبت سبز شدن مانند گندم و لوبیا
  2. هرچیزیی که منشاء دامی داشته باشد مانند لبنیات، گوشت، چرم و …

چنانچه بسته‌بندی محموله ارسالی صندوق و پالت چوبی خام باشد حتما باید برگه گواهی قرنطینه و سم پاشی داشته باشد وگرنه بار قرنطینه و یا معدوم خواهد شد.

توجه داشته باشید استفاده از کارتن موز در بسته‌بندی ممنوع می‌باشد و در مقصد شما را دچار مشکلات قرنطینه خواهد کرد.

وقتی بار به فرودگاه مقصد می‌رسد خود مسافر باید به گمرک فرودگاه مراجعه کند و کارهای ترخیص را انجام دهد (۲-۳ ساعت زمان) و هزینه ناچیزی نیز فرودگاه بابت کارهای اداری و اسناد از مسافر دریافت می‌کند که این رقم حدوداً از ۵۰-۶۰ دلار تا ۱۰۰ دلار به بالا متغیر است.

لازم به ذکر است که برای بارهای سنگین امکان هماهنگی کارگو ایجنت (Cargo Agent)  فراهم می‌باشد.

به سادگی یک تماس!

 

۰۲۱۴۴۹۹۴۰۰۹ | ۰۹۱۲۲۸۸۵۶۹۷

تگ ها : صادرات به کانادا – واردات از کانادا – ارسال بار از کانادا به ایران – فرستادن بسته از ایران به کانادا – قیمت ارسال بار به کانادا – کارگو کانادا – فریت بار به تورنتو – فریت بار به مونترال – فریت بار ونکوور – فریت بار به کلگری – فریت بار به ادمونتون – فریت بار هالی فکس – فریت بار به همیلتن – فریت بار به اوتاوا – تجارت با کانادا – مهاجرت به کانادا – بار همراه مهاجر کانادا