فریت بار به آمریکا

فریت بار به ایالات متحده - کارگو به امریکا

فریت بار به ایالات متحده امریکا

کشور آمریکا برای خیلی‌ها بدلایل مختلف مانند تحصیل ، کسب درآمد و … مقصد مهاجرت مناسبی است. و از طرفی ایالات متحده بسیاری از پیشرفت‌های خود را مدیون مهاجرانی است که آمریکا را برای ادامه زندگی خود انتخاب کرده‌اند و این رابطه دوطرفه تا به اینجا تقریباً برد – برد بوده است. مسافرانی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند ممکن است تمایل داشته باشند لوازم منزل و شخصی خود را نیز همراه خود به این کشور ببرند. گزینه‌ی روی میز این‌دسته از مهاجران عزیز { فریت بار مسافری } است که باید پس از ارزیابی و بررسی شرکت های این حوزه و انتخاب یکی از این شرکتها به فریت بار خود اقدام نمایند.

جالب است بدانید عمده درخواست فریت بار از فرودگاه امام خمینی(ره) به آمریکا مربوط به ایالت های لس آنجلس – نیویورک – کالیفرنیا و سانفرانسیکو می‌باشد.

شایان ذکر است فریت بار (Freight-e-Bar)، انتقال بار هوایی مسافری شما را به هر نقطه مورد نظر شما در آمریکا انجام خواهد داد و تا زمان دریافت بار در فرودگاه مقصد ، کنار شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که انتقال اسباب اثاثیه و لوازم شخصی ( دست دو )  مسافران به امریکا معاف از هزینه های گمرکی است و مسافران و مهاجران از این بابت خیالشان آسوده باشد.

ممنوعیت های خاص فریت بار مسافری به آمریکا:

  1. مواد غذایی(هر نوع)
  2. فرش (چه ماشینی و چه دستبافت)
  3. بار تجاری(بدلیل تحریم اقتصادی)

چنانچه بسته‌بندی محموله ارسالی صندوق و پالت چوبی خام باشد حتما باید برگه گواهی قرنطینه و سم پاشی داشته باشد وگرنه بار ؛ قرنطینه و یا معدوم خواهد شد.

توجه داشته باشید استفاده از کارتن موز در بسته‌بندی ممنوع می‌باشد و در مقصد شما را دچار مشکلات قرنطینه خواهد کرد.

وقتی بار به فرودگاه مقصد می‌رسد خود مسافر به گمرک فرودگاه مراجعه کند و کارهای ترخیص را انجام دهد (۲-۳ ساعت زمان)  و هزینه ناچیزی نیز فرودگاه مقصد بابت کارهای اداری و اسناد از مسافر دریافت می‌کند که این رقم حدوداً از ۵۰-۶۰ دلار تا ۱۰۰ دلار به بالا متغیر است.

لازم به ذکر است که برای بارهای سنگین امکان هماهنگی کارگو ایجنت (Cargo Agent) فراهم می‌باشد.

به سادگی یک تماس!

 

۰۲۱۴۴۹۹۴۰۰۹ | ۰۹۱۲۲۸۸۵۶۹۷

تگ ها : ارسال بار مسافری به امریکا – صادرات به امریکا – حمل بار هوایی به امریکا – فریت بار به لس آنجلس – فریت بار به بوستون – فریت بار به سان فرانسیسکو – فریت بار به شیکاگو – فریت بار به میامی – فریت بار به وستون – فریت بار به آتلانتا – فریت بار به واشنگتن – تجارت با آمریکا – تجارت با ایالات متحده امریکا – مهاجرت به امریکا – ارسال محموله به امریکا