فریت بار به استرالیا

ارسال بار به استرالیا

فریت بار به استرالیا

استرالیا به دلایلی از قبیل شرایط خوب اقتصادی ، آینده شغلی مطلوب ، سطح بالای تکنولوژی و … هر ساله مقصد مهاجرت تعداد زیادی از مهاجران است. اگر مسافر استرالیا قصد داشته باشد به‌همراه خود لوازم شخصی و منزل خود را نیز ببرد مقرون‌به‌صرفه ترین و بهترین راه حل { فریت بار مسافری } می‌باشد که باید پس از ارزیابی و بررسی شرکت های این حوزه و انتخاب یکی از این شرکتها به فریت بار خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که انتقال اسباب اثاثیه و لوازم شخصی(دست دو) مسافران به استرالیا معاف از هزینه های گمرکی است و مسافران و مهاجران از این بابت خیالشان آسوده باشد.

فریت بار (Freight-e-Bar) انتقال بار هوایی مسافری شما را به هر نقطه مورد نظر شما در استرالیا از جمله ملبورن ، پرث ، سیدنی ، آدلاید ، بریزبن ، کانبرا و … انجام خواهد داد و تا آخرین لحظه در کنار شما خواهد بود.

شرایط گمرکی استرالیا بسیار شبیه به روند گمرک کانادا می‌باشد.

ممنوعیت های خاص فریت بار مسافری به استرالیا عبارتند از:

  1. بذرهایی با قابلبت سبز شدن مانند گندم و لوبیا
  2. هرچیزیی که منشاء دامی داشته باشد مانند لبنیات، گوشت، چرم و …

چنانچه بسته‌بندی محموله ارسالی صندوق و پالت چوبی خام باشد حتما باید برگه گواهی قرنطینه و سم پاشی داشته باشد وگرنه بار ؛ قرنطینه و یا معدوم خواهد شد.

وقتی بار به فرودگاه مقصد می‌رسد خود مسافر باید به گمرک فرودگاه مراجعه کند و کارهای ترخیص را انجام دهد (۲-۳ ساعت زمان) و هزینه ناچیزی نیز فرودگاه بابت کارهای اداری و اسناد از مسافر دریافت می‌کند که این رقم حدوداً از ۵۰-۶۰ دلار تا ۱۰۰ دلار به بالا است.

لازم به ذکر است که برای بارهای سنگین امکان هماهنگی کارگو ایجنت (Cargo Agent)  فراهم می‌باشد.

به سادگی یک تماس!

 

۰۲۱۴۴۹۹۴۰۰۹ | ۰۹۱۲۲۸۸۵۶۹۷

تگ ها : صادرات به استرالیا – وارد کردن کوالا از استرالیا به ایران – وارد کردن کانگرو به ایران از استرالیا – فریت بار به ملبورن – فریت بار به پرث – فریت بار به سیدنی – فریت بار آدلایت – فریت بار به ریزبن – فریت بار به کانبرا – فریت بار بریزبن – مهاجرت به استرالیا – بار مهاجر استرالیا – بار مهاجری – بردن لوازم منزل با خود به استرالیا – تجارت با استرالیا