فریت بار به اروپا

ارسال بار و محموله به تمام نقاط اروپا

فریت بار به کشوهای اروپایی

کشورهای اروپایی از دیرباز پیشرو در علم بودند و هم‌اکنون نیز جزوء برترین کشورهای جهان محسوب می‌شوند و از اقصی نقاط جهان به این قاره جهت بهبود وضعیت معیشتی، ارتقا دانش و مهارت و … مهاجرت انجام می‌شود.

چنانچه قصد مسافرت و یا مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارید و می‌خواهید که لوازم منزل و اسباب اثاثیه، لوازم شخصی و … رو با خودتون ببرید را‌حل { فریت بار مسافری } است.

فریت بار (Freight-e-Bar) انتقال بار هوایی مسافری شما را به هر نقطه مورد نظر شما در اروپا از جمله آلمان ، انگلیس ، فرانسه ، اتریش ، سوئد ، ولز، ایتالیا ، پرتغال ، اسپانیا ، سوئیس ، دانمارک ، نیوزلند ، نروژ و … را انجام خواهد داد و تا زمان دریافت بار در فرودگاه مقصد ، در کنار شما خواهد بود.

چنانچه بسته‌بندی محموله ارسالی صندوق و پالت چوبی خام باشد حتما باید برگه گواهی قرنطینه و سم پاشی داشته باشد وگرنه بار ؛ قرنطینه و یا معدوم خواهد شد.

محدودیت های گمرکی هر کشور اروپایی ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط و محدودیت ها و چگونگی با کارشناسان حمل و نقل فریت بار (Freight-e-Bar) تماس حاصل نمائید و بصورت رایگان جواب سوالات خود را بصورت دقیق دریافت کنید.

به غیر از فرودگاه لندن که تمام کارهای ترخیص بار را انجام می‌دهد در دیگر شهر های اروپا وقتی بار (سبک) به فرودگاه مقصد می‌رسد باید خود مسافر باید به گمرک فرودگاه مراجعه کند و کارهای ترخیص را انجام دهد (۲-۳ ساعت زمان) و هزینه ناچیزی نیز فرودگاه بابت کارهای اداری و اسناد از مسافر دریافت می‌کند که این رقم حدوداً از ۵۰-۶۰ یورو تا ۱۰۰ یورو به بالا متغیر است.

لازم به ذکر است که برای بارهای سنگین نیز امکان هماهنگی کارگو ایجنت (Cargo Agent) فراهم می‌باشد.

به سادگی یک تماس!

 

۰۲۱۴۴۹۹۴۰۰۹ | ۰۹۱۲۲۸۸۵۶۹۷

تگ ها : صادرات به اروپا – تجارت به اروپا – ویزای شنگن – واردات به اروپا – واردات از اروپا – کارگو اروپا – فریت بار به انگلستان – فریت بار به آلمان – فریت بار به اتریش – فریت بار به فرانسه – فریت بار به سوئد – فریت بار به ایتالیا – فریت بار به اسپانیا – فریت بار به سوئیس – فریت بار به دانمارک – فریت بار نیوزلاند – فریت بار به نروژ – فریت بار به پاریس – فریت بار به لندن – فریت بار به مادرید – فریت بار به بارسلون – فریت بار به کلن آلمان – فریت بار به ولز – صادرات زعفران به اروپا – صادرات قارچ دنبلان قارچ ترافل به اروپا